Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Stone Club - Ébredés

Stone Club - Ébredés 14 éve 4 hónapja #12038

  • Darti
  • Darti profilkép
2009. DECEMBER 5.-én 22:00 órakkor nagyszabású megnyitó!
Vár benneteket BUDAPEST legújabb Clubja a STONE Dell'arte!

A társulat bemutatja: Ébredés - Awakening

Házigazdák: Lethia és Connie
Az est háziasszonya: Micus
A Budapesti éjszaka nagy klasszikusai: Plexy és Frutti
Az elmaradhatatlan: Krisztina és Kronie
A dj pultban: C.H.Master

Bővebb információ : www.stonedellarte.com
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 4 hónapja #12041

  • paulacd
  • paulacd profilkép
Csütörtök? :huh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 4 hónapja #12048

  • MinnieBoy
  • MinnieBoy profilkép
Felénk szombat. :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 4 hónapja #12051

  • paulacd
  • paulacd profilkép
Huhh ez ciki, el voltam tájolva. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 4 hónapja #12063

  • musclegay
  • musclegay profilkép
Nyitják az újabbnál újabb helyeket, de azzal a réteggel miért nem foglakozik senki amelyikbe én is tartozom.
Megy a csalogatás mindenféle transzvesztita produkciókkal mikor az is elég lenne, ha jó zene lenne egy állandó helyen, mint egy igazi meleg diszkó. Nem kell show pusztán tánc, ismerkedés.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 4 hónapja #12068

  • NKyRA
  • NKyRA profilkép
Több meleg helyen buliztam ezidáig és a zenével nincs gond sehol. Miért milyen legyen?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 4 hónapja #12072

  • musclegay
  • musclegay profilkép
Nem a zenével van gondom,hanem azzal hogy miért nincs szimpla disco vagy club ahol nem szakítják meg a bulit műsor miatt vagy nem kell kerülgetni.
Ez a hely sem szolít meg.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 4 hónapja #12075

  • Necc
  • Necc profilkép
Nekem az volt a gondom, hogy fogalmam sem volt, merre is van ez a Stone. Az itt bővebb információforrásként szereplő honlapon csak annyi áll: további információ hamarosan. Némi keresgélés után ezt leltem:
Ébredés – nyitóbuli: Lethia & Connie.
Helyszín: Stone Dell'arte Kávéház (1132 Budapest, Kádár u. 8.) Jegyár: elővételben 2500 Ft, a program napján 3000 Ft. Időpont: 2009. 12. 05., szombat 22:00
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 4 hónapja #12082

  • legend
  • legend profilkép
nyitásnál ennyit elkérni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 3 hónapja #12133

  • paulacd
  • paulacd profilkép
Valami komolyabb művészük nincs?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 3 hónapja #12143

  • Necc
  • Necc profilkép
paulacd írta::
Valami komolyabb művészük nincs?
Itt olvasható egy komoly interjú a két művésznővel: Ja, mellesleg a Spartacus klub nyitójáról is. És az is kiderül az egyik oldalról, hogy a Spartacusban lesz az évzáró travibuli, (Paróka party, Országos travi találkozó (sic!) néven).:laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 3 hónapja #12145

  • Mira
  • Mira profilkép
Komoly interjú a komoly művésznőkkel a komoly magazinban. Ez most komoly? :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 3 hónapja #12151

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Benne van a Liberty party is! :) Rózsaszín rucis buli! B)

Különben én most nem értelek titeket. Mi a baj ezzel az újsággal és a fellépőkkel?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 3 hónapja #12158

  • Necc
  • Necc profilkép
sushiflower írta::
Benne van a Liberty party is! :) Rózsaszín rucis buli! B)
Különben én most nem értelek titeket. Mi a baj ezzel az újsággal és a fellépőkkel?
Baj az újsággal...!? Valójában e fent említett két művésznő kapcsán linkeltem ide, semmi, de semmi baj nincs vele, Sushi.
(No, jó, egy-két írás azért nem műremek, még fejlődnöm kell, hogy felnőjek pl. Maxen gondolataihoz a toleranciáról. Magánmorgásom, hogy a Spartacus Club megnyitójáról szóló híradás nem említi kedvenc TBK-s díváim nevét. Azon meg csak mosolyogtam, hogy a szokott travibulinkat Parókabuliként, és egyenesesen országos rendezvényként említik; persze utóbbiban van némi igazság, az ország minden tájáról idegyűlnek majd a szépségek december 12-én. :cheer: ).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 3 hónapja #12159

  • pedro
  • pedro profilkép
A grafikával vannak gondok, de azt hanyagoljuk.
Azonban gyomorforgató, hogy No.1 meleg úságként emlegette többször magát a Patent Péter úr. A Navégrétől népszerűbbnek tartja magát, egyáltalán hogy jön ahhoz hogy összehasonlítsa magát egy nyomtatott sajtóval.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 3 hónapja #12160

  • pedro
  • pedro profilkép
Olvasói levelet küldök, hogy Necc a neved miért nem említették meg, mint TBK illusztris személyét. :side: Minimum az hiányzik még az írásaikból, hasbaakasztás az van.
Plusz még ajánlást teszek, hogy a PV fórum legnépszerűbb, legimpozánsabb tagjának Sushiflowernek a nevét említsék meg, ha valamelyik buliban tiszteletét teszi. :side:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 3 hónapja #12163

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
pedro írta::
Plusz még ajánlást teszek, hogy a PV fórum legnépszerűbb, legimpozánsabb tagjának Sushiflowernek a nevét említsék meg, ha valamelyik buliban tiszteletét teszi. :side:

Esetleg az Ön kíséretében kedves uram?! Naná! :side: :cheer:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 3 hónapja #12176

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
musclegay írta::
Nem a zenével van gondom,hanem azzal hogy miért nincs szimpla disco vagy club ahol nem szakítják meg a bulit műsor miatt vagy nem kell kerülgetni.
Ez a hely sem szolít meg.

Már van Musclegay! Írtam a Buli topicban, nézd meg! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 3 hónapja #12219

  • Darti
  • Darti profilkép
STONE Dell' Arte - A Stone
Kedves Barátaink, leendő Vendégeink!

Klubunk megnyitóját hivatalos ügyintézési procedúra miatt csúsztatni vagyunk kénytelenek, illetve az alábbi ok miatt nem tudjuk azt 5-én abszolválni:

A hatósági zajszintmérési illetékesek szerint a jelenleg - elvileg normák alapján - elkészített szigetelés nem felel meg a hatályos...tovább»...tovább» feltételeknek, így azt javítanunk kell, ami plusz napokat vesz igénybe, de ez a csúszás sajnos jelenleg a nyitás rovására megy. Tehát Ébredezés helyett kicsit még "lustálkodni" vagyunk kénytelenek.
A munkák állásáról, változásokról folyamatosan pontosítást adunk.

Elnézéseteket kérjük, de nem tudnánk biztosítani 5-ére a megfelelő buli hangulatot.

VISZONT
A Stone Dell'arte, kávéházként idő előtt, december 11-én megnyit, ahova sok szeretettel várunk benneteket egy kávéra, üdítőre, "erősebbre", beszélgetésre; zenével, kellemes hangulattal.
A belépés természetesen ingyenes!
Ha a hétvégi bulizás előtt kedvetek lenne még betérni egy családias atmoszférájú közegbe, nálunk a helyetek...

Információ weboldalunkon december 2-ától olvasható, és a változásokat mind ott, mind a különböző fórumokon figyelemmel kísérhetitek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Stone Club - Ébredés 14 éve 3 hónapja #12221

  • Leax
  • Leax profilkép
"Stone Club - Ébredés"
Ébresző!Ez ciki!Komoly művészek,komoly üzletasszonyok.Addig nyújtózkodom ameddig a takaróm ér és nem erőltetem azt ami nem megy.Már nyáron beharangozták a szeptemberi nyitást, ahhoz képest itt tartanak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.296 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook