Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Biszexnek lenni sem egyszerű

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27370

  • Mira
  • Mira profilkép
piszkocska írta::
Minden biszex döntse el hogy nö párti lesz e vagy pasi párti és megvan oldva minden :cheer:

Ha a szexualitás döntés kérdése lehetne! :lips:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27383

  • Barno
  • Barno profilkép
Anthony Perkinst biszexnek tartották? Júúúújjjj, az egyik kedvenc színészem! Olyan tökéletesen játszotta Norman Batest!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27447

  • Cat83
  • Cat83 profilkép
"Ha biszex vagy, kapásból megduplázódnak az esélyeid egy szombat esti randevúra."

Woody Allen
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27883

  • micro
  • micro profilkép
:think:
Biszex vagyok?

Azt szeretném kérdezni, hogy ha eddig a fiúk vonzottak, és kb fél éve a lányok is érdekelnek, /szexuálisan is/ akkor lehet hogy biszex vagyok? Nem tudom pontosan, hogyan megy ez, de nagyon érdekel a saját nemem és az "erősebb" nem is. Hogyan lehet ezt "kezelni"? Vagy egyáltalán érdemes elmondani a szüleimnek, a barátaimnak? Esetleg ez csak egy átmeneti állapot?
Előre is nagyon köszönöm a válaszát: Regi

Kedves Regi!
A biszexualitás váltakozhat életszakaszonként, életkoronként, lehet, hogy az egyes szakaszokban csak az egyik nem áll az érdeklődés középpontjában. Lehetséges, hogy van biszexuális beállítottságod, de mielőtt még ezt megosztanád a barátaiddal, szüleiddel, adj magadnak egy kis időt, lehetséges, hogy ez csak átmeneti állapot. Különösen lehetséges ez a mai világban, ahol a társadalom, a férfiak világa és a média egy pozitív, izgató dologként kezeli két lány testi szerelmét, így lehetséges, hogy olyanokban is „vágy” ébred, akik színtiszta heteroszexuális érdeklődéssel jellemezhetőek. Tedd fel magadnak a kérdést, valóban testi vágy hajt, vagy ez inkább a kíváncsiság? Várj még azzal, hogy elmond a környezetednek, hiszen bár a biszexualitás a társadalomban egyre inkább normális és elfogadott, a szüleid és barátaid, de főleg a barátnőid nem biztos, hogy érett módon, a helyén fogják tudni kezelni ezt a tényt!

Minden jót kívánok!
Ujpál Zsófia
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27897

  • Mira
  • Mira profilkép
Köszi Micro, hogy megosztottad ezt velünk. Azért kérdés, hogy az elmúlt fél évben csak gondolati síkon ismerkedett-e lányokkal a leányzó? :nemtom:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27921

  • ShyBi
  • ShyBi profilkép
"Különösen lehetséges ez a mai világban, ahol a társadalom, a férfiak világa és a média egy pozitív, izgató dologként kezeli két lány testi szerelmét, így lehetséges, hogy olyanokban is „vágy” ébred, akik színtiszta heteroszexuális érdeklődéssel jellemezhetőek. Tedd fel magadnak a kérdést, valóban testi vágy hajt, vagy ez inkább a kíváncsiság?"

Ezzel az utalással nem értek igazán egyet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27949

  • micro
  • micro profilkép
Ez az amikor rákiabáljuk, hogy divatból.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 6 hónapja #31573

  • pokerface
  • pokerface profilkép
micro írta::
Ez az amikor rákiabáljuk, hogy divatból.
Divatbiszex? Hogy lehet divatból? Azt mondja, hogy az, de csak vagánykodik és közben nem csinál semmit? Kétlem, hogy ez jó játék lenne.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 3 hónapja #32946

  • Gabler
  • Gabler profilkép
No végigolvastam a dolgot... kezdem úgy érezni divatmajom vagyok :P :D Kár hogy előbb kezdtem, mint ahogy az divatba jött
És nem is vagyok biszex, csak kíváncsi hetero? :P

Vajon mikortól bi a bi? Mit kell tennie, hogy bi "legyen" és ne kíváncsi hetero - márha van ilyen :p mert a bi curious-t jobban "szeretem". Vajon ha csak szexben érdekel egy pasi akivel inkább passzív vagyok akkor egy meleg hetero vagyok?

Vki írta azt hogy bi bivel jöjjön össze és akkor minden rendben, hát a legtöbb "elutasítást" - finoman fogalmazva bi lányoktól kaptam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 3 hónapja #33019

  • nosza
  • nosza profilkép
Gabler írta::
No végigolvastam a dolgot... kezdem úgy érezni divatmajom vagyok :P :D Kár hogy előbb kezdtem, mint ahogy az divatba jött
És nem is vagyok biszex, csak kíváncsi hetero? :P

Vajon mikortól bi a bi? Mit kell tennie, hogy bi "legyen" és ne kíváncsi hetero - márha van ilyen :p mert a bi curious-t jobban "szeretem". Vajon ha csak szexben érdekel egy pasi akivel inkább passzív vagyok akkor egy meleg hetero vagyok?

Vki írta azt hogy bi bivel jöjjön össze és akkor minden rendben, hát a legtöbb "elutasítást" - finoman fogalmazva bi lányoktól kaptam.
"Meleg hetero". Ez tök vicces. Jópofán hangzik. ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 3 hónapja #33021

  • Gabler
  • Gabler profilkép
szimplán ez volt a cél... mármint viccesnek lenni :) :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 2 hónapja #33215

  • anallove
  • anallove profilkép
Sziasztok!
Új vagyok a portálon, olvasgattam a fórum témákat.
A biszex férfi dologhoz:
Én passzív bi vagyok, fiúkkal szemben inkább a lányszerep érdekel.
A női nemmel sincs gondom, talán igazolásképpen, 3 feleségemtől 3 gyermekem van.:lol:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 2 hónapja #33221

  • Rudolf
  • Rudolf profilkép
Attól szerintem még nem homo valaki hogy összejött egy pasival.Ha jól esik hát miért ne,még ha passzív is!:(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 2 hónapja #33224

  • anallove
  • anallove profilkép
Nem is tartom magam homo-nak.
A passzív szerepem csak a fiúknál van, szeretem az anális élvezeteket kapni.
Lányoknak adni is. De csak lányoknak! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 2 hónapja #33252

  • stompi
  • stompi profilkép
Embernek megmaradni sem egyszerű.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 12 éve 11 hónapja #35049

  • Lidell
  • Lidell profilkép
Valószínűleg itt elég kirívó a véleményem, és talán elfogultnak tűnik, mégis úgy gondolom, valójában 100%-ig hetero- vagy homoszexuális emberből kevesebb van, mint legalább minimális mértékig biszexuálisból (bi-kíváncsitól a teljesen azig). Én ezt látom magam körül, és általában a világban, csak a legtöbben nem foglalkoznak vele, elnyomják, elnyomja a szocializációjuk. Mit gondoltok róla?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 12 éve 11 hónapja #35051

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Kissé erős tulzás, hogy heteroból kevesebb van, de hogy rengeteg biszex van az tuti, csak szégyellik bevallani, és inkább soha nem próbálják ki a másik nemmel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 12 éve 11 hónapja #35055

  • nosza
  • nosza profilkép
Állítólag minden ember biszexuális valamennyire.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 12 éve 11 hónapja #35074

  • reddoor
  • reddoor profilkép
nosza írta::
Állítólag minden ember biszexuális valamennyire.
Meg állítólag nem is létezik biszexualitás.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 12 éve 11 hónapja #35075

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Meg állitólag a Váci püspök Debrecenben fulladt bele a Tatai tóba a Mohácsi vész alatt... :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.265 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook