Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Biszexnek lenni sem egyszerű

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27030

  • Armin
  • Armin profilkép
chris írta::
Azért kiemelném, hogy továbbra is a férfiak a "fő irányvonal", de ezekkel az érzelmekkel én rohadtul nem tudok mit kezdeni. Kezd is az agyamra menni...

Ez alatt azt érted, hogy nem mered meglépni, hogy tett is kövesse?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27032

  • Cat83
  • Cat83 profilkép
ulrike örülök neki, hogy céloztál rá, hogy biszexekkel miért nem állnak szóba. ez a probléma többször érintett enegem is sajnos leszbikus körökben. :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27033

  • ulrike
  • ulrike profilkép
Naná, hogy a leszbikusok firtatják ezt a leginkább. :) A férfiak valahogy magabiztosabbak, ill. inkább tekintenek vetélytársnak egy másik férfit (azt hiszem, ilyenkor fütyi felől fúj a szél... :laugh: ). Érdekes lélektani és társadalmi dolgok ezek amúgy...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27038

  • chris
  • chris profilkép
Armin írta::
chris írta::
Azért kiemelném, hogy továbbra is a férfiak a "fő irányvonal", de ezekkel az érzelmekkel én rohadtul nem tudok mit kezdeni. Kezd is az agyamra menni...

Ez alatt azt érted, hogy nem mered meglépni, hogy tett is kövesse?

Nem merem meglépni. Mert mi van akkor, ha csak valami pszichés dolog?

Amúgy sok mindent nem merek meglépni. Meg is van az oka: szülők sajnos eléggé szexmániások, s kicsi korom óta ebben nevelkedtem, nem voltak rám tekintettel. Nem tudom, hogy ezek az érzések valódiak-e, vagy valami súlyos pszichés rendellenesség maradványa, tünete.


Van itt egy pszichológiai központ, ahol ingyen is elvállalnának (e-mail-en érdeklődtem), de még egyelőre vívódok rajta...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27044

  • pokerface
  • pokerface profilkép
Nem tagadom, én sem kezdek biszexekkel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27056

  • Armin
  • Armin profilkép
chris írta::

Amúgy sok mindent nem merek meglépni. Meg is van az oka: szülők sajnos eléggé szexmániások, s kicsi korom óta ebben nevelkedtem, nem voltak rám tekintettel. Nem tudom, hogy ezek az érzések valódiak-e, vagy valami súlyos pszichés rendellenesség maradványa, tünete.

Pszichés dolog, mint genetikailag is meghatározott viselkedésforma, nem rendellenesség, nem bűn, hanem orientáció. Nehéz megemészteni, de nem lényeg hogy a szülők mi olyat csináltak előtted, ami zavarba hozott, hanem az, hogy jól tudod e magad érezni homo viszonylatokban, csak Ez számít. Nem a szüleid dolgainak árnyékában élsz és rendelődsz alá azoknak, hanem saját magadért.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27057

  • Mira
  • Mira profilkép
Cat83 írta::
ulrike örülök neki, hogy céloztál rá, hogy biszexekkel miért nem állnak szóba. ez a probléma többször érintett enegem is sajnos leszbikus körökben. :(

Ez így van, a leszbikus lányok zöme számára mindig az a nagy kérdés h leszbikus legyél. De erről már volt szó h a csapodárság és egyéb jellemzők nem szexuális beállítottság függőek. Ezzel mélységében értek egyet. Nekik mégis ez nagyon fontos valamiért és a legfurább még akkor is, amikor csalják a párjukat, mert hát ugye azt is csak leszbikussal lehet! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27068

  • piszkocska
  • piszkocska profilkép
pokerface írta::
Nem tagadom, én sem kezdek biszexekkel.

Nem létezik hogy egy biszex pasival kikezdjek.
Vagy full hetero legyen vagy mehet ahonnan jött.
Sosem volt bajom leszbikusokkal melegekkel de valahogy a biszexeket .......
inkább kipontoztam.
Elmondom miért.
Van egy ismerösöm aki meleg és volt egy biszex pasija egy darabig.Csak ilyen szexkapcsi volt köztük.Egyszer sétáltunk az utcán és jön szembe a feleségével meg a gyerekével.A ismerösömre rá sem mert nézni,nem még hogy köszöntsön neki.
Mire az ismerösöm,ezért utálom a biszexeket.Tegnap még én keféltem öt, haza ment aztán mintha ö lenne az ur a házba keféli a feleségét mikor elötte az én Faxomat nyalogatta. Na itt kapott el a hányinger...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27078

  • Leax
  • Leax profilkép
Egy férfi,ha biszex az nem nem feltétlen jelenti azt,hogy 1szerre tart fent kapcsolatot nővel és férfival.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27079

  • Patty
  • Patty profilkép
Ma rájöttem valamire, nem volt egyszerű, hetek óta ezen törpöltem, de csak összejött.

Hol is kezdjem?

Kezdem azzal, hogy pár hete azon vettem észre magam, hogy érdeklődök a női nem iránt is. Már nem csak a szokásos női kritikus szemmel való végigmérésről szólt az egész. Ez már több volt annál.
Annak idején, a nemi identitászavaros korszakomba volt szexuális kapcsolatom mindkét nemmel, de valahogy egyik nemmel sem volt valahogy az igazi.
A férfiakkal való kontaktus létrehozásakor ugye volt "egy kis plusz" a képletben és igazából arra vágytam, hogy nőként csináljam azt, amit akkor csináltam. Így elég egyoldalú próbálkozásokban merült ki a megnyilvánulásom ez ügyben. Nem is nagyon szerettem volna ha én is kapok, mert ugye az nemgyerebe. A férfiakhoz való vonzódásomat ahogy lehet igyekeztem titkolni. Ez is az elnyomás sorsára jutott, mint az is, ki is vagyok igazából.
A nőkkel való szexuális kapcsolat létrehozásakor kissé merészebb voltam. De ugyanúgy valahogy nemgyerebe. Sosem jött ösztönösen, olyan "betanult" , ellesett próbálkozásnak éltem meg. Sokszor fantáziáltam arról, amikor én voltam a soron, hogy nekem ott más van. Sokkal jobban tetszett és izgatott mindennél, ha a "gátrésznél" kaptam orális kényeztetést. Ilyenkor mindig az próbáltam elképzelni, hogy nekem ott női nemi szerv van.
Eddig azt hittem, hogy a partnerekkel volt a baj a szexuális kapcsolat létesítésekor. De nem így vala. Velem volt a baj...hogy más testbe lettem zárva. Ezért nem éreztem jól magam egyik nemmel sem.
Ma vezetés közben - amit imádok ilyen esős időben végezni - végre eljutottam arra a pontra, hogy kijelenthetem: én egy biszex nő vagyok. Már tudom és érzem. Így az egész más megvilágítást kapott. Amikor ez végérvényesen tudatosult a kis buksimban, jóleső, megnyugtató érzés fogott el. Onnantól kezdve megszűnt az eddigi rosszkedvem és végig mosolyogtam. Megkönnyebbültem. Nézegettem bátran mind a két nemet onnantól kezdve. Már ezt a dolgot is helyre sikerült tennem a kis lelkemben. Persze van még tennivaló rendrakás ügyében, de tuti lesznek még ilyen esős napok...

Két dolgot viszont változatlanul fenntartok:
1. maradtam -most már mind a két nem tekintetében- eléggé válogatós
2. arról, hogy egyszer feleség leszek, nem mondtam le

;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27083

  • zala41bi
  • zala41bi profilkép
Tetszik hogy itt ilyen őszintén lehet erről beszélni.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27100

  • Astyle
  • Astyle profilkép
A biszexek gyakran jobb szeretők. :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27105

  • chris
  • chris profilkép
piszkocska írta::
pokerface írta::
Nem tagadom, én sem kezdek biszexekkel.

Nem létezik hogy egy biszex pasival kikezdjek.
Vagy full hetero legyen vagy mehet ahonnan jött.
Sosem volt bajom leszbikusokkal melegekkel de valahogy a biszexeket .......
inkább kipontoztam.
Elmondom miért.
Van egy ismerösöm aki meleg és volt egy biszex pasija egy darabig.Csak ilyen szexkapcsi volt köztük.Egyszer sétáltunk az utcán és jön szembe a feleségével meg a gyerekével.A ismerösömre rá sem mert nézni,nem még hogy köszöntsön neki.
Mire az ismerösöm,ezért utálom a biszexeket.Tegnap még én keféltem öt, haza ment aztán mintha ö lenne az ur a házba keféli a feleségét mikor elötte az én Faxomat nyalogatta. Na itt kapott el a hányinger...

Hát nekem most ez ellen kellene érveket felhozni, de sajnos nem tudok.
Persze, nem szexuális szempontból kellene megítélni az embereket, hanem maguk a személyiségük, tetteik alapján. De sajnos nálam is tapasztalat az, ami nem túl jó fényt vet erre a dologra.

Kb. 17 éves voltam, amikor hirtelen fellángolásból eldöntöttem, hogy na most akkor én kipróbálom pasival. Vakrandi volt a dologból, de már odafele megbántam, így lerövidített útvonalon akartam lelépni. Csak annyi volt a probléma, hogy rosszul értelmeztem, hogy hol is fogunk találkozni. Aztán pont egymásba botlottunk. Persze vakrandi hátránya, hogy akkor van gáz, ha nem jössz be a másiknak. Nos a kölcsönös szimpátia sem volt meg, sütött a dologból. Persze tapasztalatlanságomon is múlott az, hogy a dologból végül nem lett semmi, de azért az kicsit pofán csapott, hogy előtte elhangzott a következő mondat: "Nekem most barátnőm van. Ha összetalálkozunk az utcán, akkor úgy csináljunk, mint ha nem is ismernénk egymást. Ha köszönsz, én nem fogok visszaköszönni." A megszervezetlen randi azzal ért véget, hogy majd beszélünk még. Hát nem beszéltünk. Aztán összefutottunk a háziorvosnál, ahol a húga/nővére (?) ajánlgatta, hogy milyen szép testvére van, csak nője nincs...

A másik férfit chatről szedtem össze. Időközben kiderült, hogy két gyermekes családapa, aki otthonról jár el pasizni. Ráadásul fülembe jutott, hogy emellett még agresszív is. Hogy őszinte legyek, nekem forog tőle a gyomrom. Sokszor kérdi, hogy mikor keresek már helyet magunknak, meg ha lesz saját lakásom, akkor alhat-e itt. Hát nem győzöm elhajtani. Bele se merek gondolni milyen család lehet az ilyen.
A legborzasztóbb inkább az, hogy egy elejtett mondatból azt vettem ki, hogy rohadtul megbánta azt, hogy megnősült, s gyerekei vannak.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27119

  • ShyBi
  • ShyBi profilkép
Az sztereotípia, hogy a biszexuálisok duplán csapodárabbak, mint a heterók, leszbikusok és homoszexuálisok.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27144

  • Pirosnyuszi
  • Pirosnyuszi profilkép
Ez pl. valóban emberfüggő.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27160

  • Barno
  • Barno profilkép
Legyetek pozitívak! Van egy előnye a biszexualitásnak: dupla esély van megtalálni a nagy Ő-t! Nem köti az embert olyan korlát, hogy a másik csak férfi, vagy csak nő lehet. Sőt, lehet a kettő között is...:)Sokat hihetetlenül kicsinyes korlátokat állítanak föl saját maguknak a párkeresésben: magasság, végzettség(!), sőt olyat is hallottam, hogy valaki ellen az volt a kifogás, hogy nem szabályos a fogsora!!! Nekem meg az is mindegy, mi van a lába között! Hát nem jobb nekem? :)))
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27163

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Barno írta::
Legyetek pozitívak!

Inkább védekezzetek! :side: :side: :side:

Bocs ezt nem tudtam kihagyni! :blush:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27166

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Barno írta::
...Sokat hihetetlenül kicsinyes korlátokat állítanak föl saját maguknak a párkeresésben: magasság, végzettség(!), sőt olyat is hallottam, hogy valaki ellen az volt a kifogás, hogy nem szabályos a fogsora!!!

Az én véleményem az, hogy nem árt, ha az ember párt keres, akkor végiggondolja magában azt, hogy mit is szeretne igazán. Működik a bevonzás dolog.

Szerintem kiindulásnak fontos például az ápoltság, sőt, elengedhetetlen. Tetőtől-talpig. Ez egy alapfeltétel. De nem feltétlenül anyagiakhoz kötött...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27172

  • Patty
  • Patty profilkép
sushiflower írta::
Szerintem kiindulásnak fontos például az ápoltság, sőt, elengedhetetlen. Tetőtől-talpig. Ez egy alapfeltétel. De nem feltétlenül anyagiakhoz kötött...

Hát a szappant nem adják oda ingyé' a boltban a két szép szememért. :lol:
De egyébként jogos a fent említett idézet.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 11 hónapja #27174

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Igaz, de akármilyen fosban van az ország, egy szappanra azért telnie kell!
Ha nem, akkor lopunk egyet! :-)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.276 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook