Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Biszexnek lenni sem egyszerű

Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #26972

  • ShyBi
  • ShyBi profilkép
Megragadom az alkalmat, hogy én invitáljalak benneteket ide, hogy folytassuk a Sushiflower által felvetett problémát. (lásd! Elmés kérdések)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #26973

  • Cat83
  • Cat83 profilkép
;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #26974

  • Mira
  • Mira profilkép
Én is jövök! Nem mindig olyan nehéz az! Mármint biszexnek lenni...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #26976

  • Alphonse
  • Alphonse profilkép
Engem a szó zavar, hogy biszexuális. Valahogy bosszant. Úgyhogy heteronak tartom magam egy kis homo- beütéssel. Most perpillanat egy (szerintem) meleg srácot tartok túlságosan jóképűnek. Különben meg úgy vagyok vele, hogy míg azt gondoltam, hogy a férfiakat szeretem, addig nőkkel fantáziáltam (és nem esett le, hogy akkor én a nőket is:D), most meg, hogy azt mondom, hogy a nőket szeretem, egyre inkább férfi-férfi kapcsolatról álmodozom. Szóval jó vagyok! B)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #26977

  • Macsó37
  • Macsó37 profilkép
Akkor talán jövök itt a friss topicban egy érdekes kérdéssel.Eddig nem vallottam magam biszexnek,mert bár volt szerencsém mindkét nemhez,elsősorban a nőkhöz vonzódom,mondhatnám nő nélkül nem tudom elképzelni az életem,de azért meg szokott fordulni a fejemben,hogy néha kéne egy pasi,ha épp olyan hangulatomban vagyok.Ezen kívül bukok az MTF-ekre is,de nagyon! :blush: :side:
Akkor én most mi is vagyok valójában?És egyáltalán:Muszály mindig kategóriákba sorolnunk magunkat? :rolleyes:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #26978

  • Alphonse
  • Alphonse profilkép
Te is enyhén homo-beütéses hetero vagy.;) Én sem szeretem ezt a kategóriákba sorolást, mert hol ide billenek, hol oda. Azért sem szeretem, mert lehetnek egyéb perverziók, pl. vki férfiakhoz "normálisan" vonzódik, nőkben viszont csak a 30-40-esekhez. Meg egy kis zoo-fília, fétisek, egyebek...:)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #26984

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Zoofília? Azt azért inkább ne, szegény állatokat :aah:

Egyébként szerintetek mitől lehet hogy nagyon sok transzszexuális férfi, aki korábban csont hetero volt, a tesztoszteron-kezelés után biszex lesz vagy homoszexuális? És nem egy-egy eset, hanem sokan nagyon sokan.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #26987

Alexander írta::
Zoofília? Azt azért inkább ne, szegény állatokat :aah:

Egyébként szerintetek mitől lehet hogy nagyon sok transzszexuális férfi, aki korábban csont hetero volt, a tesztoszteron-kezelés után biszex lesz vagy homoszexuális? És nem egy-egy eset, hanem sokan nagyon sokan.


Az én elméletem ezzel kapcsolatban az, h már Kinsey skálája is bizonyítja, h a legtöbb ember nem tisztán hetero, vagy homo, hanem biszex, csak vannak különböző fokozatok. Na mármint a biszexualitáson belül. Még a "gyáriak" között is hány olyan van, aki sosem vallaná be, h vmilyen szinten vonzódik a saját neméhez is, hát még akkor a TS-ek, akiknek a fiatal éveik nagyrésze az elfolytásról szól.
És itt jönnek képbe szerintem a TS-ek esetében a hormonok. Az tiszta sor, h ugye a legtöbb embernél hatalmas felszabadulás, amikor elkezdi a HRT-t. Ezen kívül azt is tudjuk, h megkésve amolyan kamaszodás féleség megy végbe, főleg a fiúk esetében. Nos, szerintem nem mondok azzal újdonságot, h sok kamasz kipróbál ezt-azt, szerintem ez nálunk sincs másképp. ;) Ha most az érintett "kamasz" korábban elfolytotta magában ezt az érzést, lehet, h most felszabadul, és rájön, h a világ nem feltétlenül fekete-fehér.
Nagyon vulgárisan fogalmazva, rájön továbbá arra is, h nem mindegy, h a f*sznak a bőrös, vagy a szőrös felén áll. :laugh:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #26989

  • Alexander
  • Alexander profilkép
Igen, valószínűleg felfogtam volna az alpári utolsó mondat nélkül is
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27001

  • chris
  • chris profilkép
Na akkor jöttem ide is...

Kezdjük alapvető dolgokkal: mi is számít tulajdonképpen biszexuálisnak. Mert, hogy 100%-ban meleg már nem vagyok az is tuti...

A lényeg: 17 éves koromig tisztában voltam azzal, hogy a férfiak vonzanak. Viszont fogalmam sincs mi volt a kiváltó ok (volt egyáltalán?), de egyszer azt álmodtam, hogy legjobb osztálytársamat (lány) enyhén szólva is megszexualizálom a folyosón, de később álmodtam másik osztálytársammal is, meg pár ismeretlen nőcivel. Rendszerint mindig (!) felébredtem rá éjszaka. Nem kell mondanom, hogy hogyan éreztem magam...
Azóta így élőben is néha előfordul az ilyen "szemlélődés". Poén az egészben, hogy tökélyre fejlesztettem a "terepfelmérést" fiúknál, azonban lányoknál ez totál nem működik, mert az egyik ismerős már rámpirított, hogy ne bámuljam a mellét (ő meg minek rakja ki, nem?).

Azért kiemelném, hogy továbbra is a férfiak a "fő irányvonal", de ezekkel az érzelmekkel én rohadtul nem tudok mit kezdeni. Kezd is az agyamra menni...
(Ezért írtam, azt amit az Elmés kérdésekhez).
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27002

  • Cat83
  • Cat83 profilkép
igen, nemcsak egy heterónak nehéz feldolgozni, hogy mégsem az, hanem bi. hanem nekem mint volt leszbikusnak is nehéz volt és fájdalmas rájönnöm idővel, hogy a fiúk is bejönnek.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27003

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
Cat83 írta::
nehéz volt és fájdalmas rájönnöm idővel, hogy a fiúk is bejönnek.

Nem olyan fájdalmas az! ;)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27004

  • Cat83
  • Cat83 profilkép
már nem is az, de vérleszbikusként bennem egy világ omlott össze.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27005

  • chris
  • chris profilkép
Nem mondom, hogy eddig könnyű volt... Na de ezek után... Pfff....
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27006

  • micro
  • micro profilkép
Hali Chris! És milyen kapcsolataid voltak eddig?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27009

  • sushiflower
  • sushiflower profilkép
...hát még biszex partnerének...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27011

  • chris
  • chris profilkép
micro írta::
Hali Chris! És milyen kapcsolataid voltak eddig?

Hát mivel túlságosan is átlagos vagyok, így ennek köszönhetően a leghosszabb kapcsolatom kemény két hétig tartott (pontosabban két szombat). Azalatt a két nap alatt se történt semmi "komprommitáló" (:lol: ), de hát ennek már lassan három éve...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27014

  • kynkus
  • kynkus profilkép
Teljesen mindegy kihez vonzódsz, ha szereted. Ha szerelem van akkor meg teljesen mindegy ki mit mond és ki mit gondol szerintem.
Bár nem tudom milyen lehet ezt megélni, én nem voltam pasival és nem is tervezem.
De van akinek könnyen megy van, akinek nem. Inkább talán az előítéletek miatt lehet ez így nehezebb. Sokan gondolják úgy, hogyha valaki biszex azzal vigyázni kell :think: mert hogy két vasat tarthat a tűzben, holott ez bárkire igaz lehet. Nem is értem,hm. :nemtom:
Remélem érthető mit akartam kihozni ebből. :) :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27020

  • ulrike
  • ulrike profilkép
A gyűlölködés rossz tapasztalatokból is táplálkozik. A melegek sok olyan férfiről számolnak be, akik titokban tartják, hogy nősek, úgy közlekednek. Nők között is akad kíváncsiskodó vagy csak egy kicsit szórakozni vágyó, egyébként meg éli/élné a hetero életét. Ilyenkor a partner átverve érzi magát. Viszont komolytalan vagy poligám hajlamú emberek mindenik oldalon vannak, úgyhogy hasznos a biszexualitást mint orientációt megkülönböztetni a többi emberi tulajdonságtól. No meg olyanok is vannak, akiket csak irritál, hogy egy biszex könnyedén, magabiztosan kommunikál mindkét nemmel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Vá: Biszexnek lenni sem egyszerű 13 éve 10 hónapja #27022

  • grindylow
  • grindylow profilkép
Hát igen, én is most küzdök azzal a komplexussal, ami egy biszex partnerrel való kapcsolat esetén előjöhet. A srác már volt fiúval, lánnyal, TS lánnyal, nem is eggyel, úgyhogy túl kell lépnem azon az érzésen, hogy nem a kíváncsiság és a helyzet "egzotikuma" miatt kötött ki egy TS fiú mellett. :blink:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Oldal elkészítésének ideje: 0.282 másodperc
A pinkvanilla.hu fórumán található hozzászólások a  szerzőik nézeteit tükrözik, és nem a pinkvanilla.hu álláspontját - így az nem vállal felelősséget a hozzászólások tartalmáért.

Nézz ránk itt is!

FacebookGoogleTwitter

Hírlevél

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Facebook